Reusel
Adriaans Accountants is een gerenommeerd accountantskantoor, gevestigd in een prachtig monumentaal pand in Reusel, nabij Eindhoven. Al decennialang biedt dit kantoor gespecialiseerde accountancy-, fiscale en administratieve diensten aan ondernemers in het midden- en kleinbedrijf.
In 1974 werd Adriaans Accountants opgericht door Cor Adriaans. Destijds was het een administratie- en verzekeringskantoor. In 1992 nam zijn zoon Ton Adriaans het stokje over en breidde hij het dienstenpakket verder uit met accountancy. Sinds de oprichting staat Adriaans Accountants bekend als een betrouwbare en solide partner, wat heeft geleid tot internationale samenwerkingen met klanten. Centraal staat een persoonlijke benadering en een eerlijk verhaal in combinatie met deskundigheid en ruime ervaring in de branche.
Vandaag de dag ondersteunt Adriaans Accountants voornamelijk mkb-klanten in diverse sectoren op het gebied van:
Dit doen ze voor zowel klanten binnen als buiten de Europese Unie. Het kan bijvoorbeeld gaan om het aantrekken van personeel uit andere EU-landen, importeren uit China of exporteren naar het Verenigd Koninkrijk. Ze bieden uitgebreide ondersteuning en advies op maat.
Bij Adriaans Accountants maak je deel uit van een hecht team van 11 ervaren professionals die beschikken over actuele kennis van zowel nationale als internationale wet- en regelgeving. Door de kleinschaligheid van het kantoor zijn de communicatielijnen kort en kan kennis continu met elkaar gedeeld worden. Deskundigheid, jarenlange ervaring en betrokkenheid zijn kernwoorden die Adriaans Accountants typeren.
Als medewerker bij Adriaans Accountants kun je rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden. Denk hierbij aan een goede reiskostenvergoeding en een mobiele telefoon van de zaak. Bovendien stimuleren ze persoonlijke groei en moedigen ze medewerkers aan om verder door te leren. Wil je een opleiding volgen? Dan wordt dat betaald door Adriaans Accountants.
Adriaans Accountants is gevestigd aan de Wilhelminalaan 28 in Reusel. Deze locatie is goed bereikbaar met de auto, fiets en het openbaar vervoer (busstation Reusel). Het hebben van een rijbewijs en eigen auto heeft de voorkeur voor relatiebeheerders, vanwege de noodzaak om cliënten te bezoeken.